rozwój w grupie

Warsztaty

Chcesz dowiedzieć się więcej o oczyszczaniu energii i pogłębić swój rozwój duchowy?  Moje warsztaty są właśnie dla Ciebie. Odbywają się w kameralnych, przyjaznych i pełnych wsparcia grupach. Poznaj praktyczne wskazówki na to jak dbać o swoją przestrzeń i lepiej czuć się na codzień. 

No posts found!

Spotykając się z ludźmi podczas zabiegów zauważyłem, że wiele osób jest zainteresowanych  poszerzeniem swojej wiedzy dotyczącej rozwoju duchowego oraz świata energii itd. 

To skłoniło mnie do zorganizowania warsztatów, które poszerzyły by a także uporządkowały wiedzę zainteresowanych. Prowadzę je wg. swojego autorskiego pomysłu.

Głównie dzielę się swoim doświadczeniem, które zdobyłem podczas pracy z energią Źródła. Nie przekazuję wiedzy książkowej czy z internetu. 

Tematyka zajęć jest dosyć szeroka. Od podstaw działania systemu energetycznego człowieka, poprzez obciążenia karmiczne, rodowe, podczepienia istot, zakładanie różnych talizmanów, które w dużym stopniu często szkodzą aż po zagrożenia w świecie energetycznym wynikające z różnych wspólnych medytacji, czy ustawień po warsztatowych. 

Za każdym razem program warsztatów dostosowuję do konkretnej grupy uczestników. Obecnie są to dwa podstawowe poziomy. Jednak świat ten jest tak rozległy że tematyka warsztatów ma ciągle nowe kierunki.

Masz pytanie?

Skontaktuj się

Masz pytanie? A może chcesz umówić się na sesję lub warsztaty?  Skontaktuj się i zobacz jak odchodzi to, co Ci nie służy.