Poznaj mnie

O mnie

Nazywam się Marcin i jestem energoterapeutą, a moje życie i praca są głęboko zakorzenione w trosce o innych ludzi oraz zwierzęta. Jestem głęboko przekonany, że komunikacja z energią źródła jest kluczem do sukcesu w mojej pracy. Dzięki tej energii, dobrej intencji i zaufaniu, mogę wykonywać zabiegi dla osób znajdujących się blisko ale również tych na drugim końcu świata, odczytując informacje biopola dotyczące ich problemów życiowych, zdrowotnych czy zawodowych.

Moja podróż zaczęła się w 2002 roku, gdy doświadczyłem tragicznego wypadku motocyklowego. To wydarzenie zmieniło nie tylko moje życie, ale także otworzyło drzwi do niesienia pomocy innym.

Przez ostatnie 15 lat miałem przyjemność być wsparciem dla wielu osób dotkniętych różnymi tragediami. Regularnie odwiedzałem szpitale, oferując moje wsparcie emocjonalne dla ofiar wypadków i ich rodzin. Pomagałem im odnaleźć się w nowej rzeczywistości, pokazując im drogę do samoakceptacji i radzenia sobie z traumą a także pod kątem rehabilitacji i samodzielności. Moja praca skupiała się głównie na osobach z urazem rdzenia kręgowego oraz innymi poważnymi schorzeniami.

W 2015r wykonałem pierwszy zabieg bioenergoterapii, czując pragnienie niesienia pomocy na głębszym poziomie. Dzięki wsparciu przyjaciół, którzy od lat pracują w tej dziedzinie, zacząłem wykorzystywać moje zdolności intuicyjne, aby usuwać negatywną energię i przywracać równowagę energetyczną potrzebującym osobom.

W 2018r, po przerwie, wróciłem do praktyki energoterapii. Moje doświadczenie i umiejętności stale się rozwijają. Teraz moja praca skupia się na oczyszczaniu systemu energetycznego człowieka i jego aury, naprawianiu chorych narządów, usuwaniu negatywnych emocji i traum oraz obciążeń karmicznych, które utrudniają codzienne życie.

Moje powołanie

Moja praca to nie tylko usuwanie bólu i cierpienia, ale również pomaganie ludziom w odzyskiwaniu radości życia, lekkość i równowagę. Pomagam ludziom żyć bez obciążenia i wspieram ich w drodze do zdrowego i szczęśliwego życia.

Praca z energią Źródła i Czystego Światła

Pracuję z poziomu Źródła poprzez łączność z energią Czystego Światła prosząc o wsparcie podczas zabiegu swoich opiekunów oraz energię Jezusa.

Zabiegi zdalne i stacjonarne

Dzięki tej energii, dobrej intencji i zaufaniu, mogę wykonywać zabiegi dla osób znajdujących się blisko ale również tych na drugim końcu świata.

Pomagam ludziom i zwierzętom

Oczyszczam przestrzeń, odblokowuję system energetyczny, zrzucam ciężar psychiczny i karmiczny, usuwam mikrouszkodzenia w Twoim mózgu. 

Masz pytanie?

Skontaktuj się

Masz pytanie? A może chcesz umówić się na sesję lub warsztaty?  Skontaktuj się i zobacz jak odchodzi to, co Ci nie służy.